ASLİM HALİ YİKAMA

Çerkezköy - Tekirdağ
0545 500 2259
0539 974 0661

Tekirdağ ili Çerkezköy ilçesinde faaliyet gösteren ASLİM HALİ YİKAMA bu platformda yer alarak sizlerden gelecek hizmet taleplerinde size yardımcı olmaktan gurur duymaktadır.

Numaranızı bırakın,sizi arayalım.
Hizmet İste

Adres
Yanikağil Köyü

E-Posta
aslimhaliyikama@gmail.com

Web


Hizmet Sunduğu Bölgeler
ÇERKEZKÖY ÇORLU KAPAKLI KIZILPINAR VELİMEŞE VELİKÖY YENİKÖY B.YONCALI K.YONCALI SARAY BAHÇEAĞIL UZUNHACI KARLIKÖY KARAAĞAÇ YANIKAGIL HALLAÇLI ÇAYIRDERE BEYCİLER ÇAVUŞLU

Sunduğu Hizmetler
+ Halı Yıkama


Firma Profili, Hizmet ve Ürünler
Aslim Halı Yıkama olarak, Misyonumuz; kaliteli ve güler yüzlü Hizmeti sosyal sorumluluk ile harmanlayarak siz değerli tüketicilere sunmaktır. Merkezi ÇERKEZKÖY de olan toplamda 800 m2 kapalı çalışma alanına sahip, günlük 600 m2 yıkama kapasitemiz. bulunmaktadır. Bu bağlamda tüketicilerinde korunmasını hedefleyerek Merdiven altı , ruhsatsız işletmelerin sektördeki kirliliğini sonlandırmak amacıyla, son sistem teknolojik makine ve teçhizat ile donatılmıştır.Ve yılın 365 günü tüm müşterilerimize açıktır. Bunun temelinde halı sektöründeki 3 yıllık deneyimimiz vardır. HALILARINIZ KESİNLİKLE TOZ VB. GBİ BAKTERİLKERE MAHRUZ KALMAMAKLA BİRLİKTE ÖZEL NEM ALMA ODALARIMIZDA KURUTULMAKTADIR.

Firma Görüntülenme Sayısı: 498

Firma Konumu


Firmadan Görüntüler

Bu Sayfayı Paylaş

Scroll