ATAŞEHİR TEMİZLİK & DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Ataşehir - İstanbul
0216 527 1909
0552 238 3954

İstanbul ili Ataşehir ilçesinde faaliyet gösteren ATAŞEHİR TEMİZLİK & DANIŞMANLIK HİZMETLERİ bu platformda yer alarak sizlerden gelecek hizmet taleplerinde size yardımcı olmaktan gurur duymaktadır.

Numaranızı bırakın,sizi arayalım.
Hizmet İste

Adres
Kayışdağı Mah. Ceylan Sok No:64

E-Posta
temizlikatasehir@gmail.com

Web
www.atasehirdanismanlik.net

Hizmet Sunduğu Bölgeler
İstanbul,Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Sunduğu Hizmetler
+ Ev ve Ofis Temizliği
+ Halı Yıkama
+ İnşaat Sonrası Temizlik
+ Dış Cephe, Cam Temizliği
+ Gemi, Yat Temizliği
+ Endüstriyel Temizlik
+ Yangın Sonrası Temizlik
+ Su Baskını Sonrası Temizlik
+ Haşere, Böcek İlaçlama
+ Kurumlara Eleman Temini
+ Genel Temizlik
+ Baca Temizliği
+ Diğer Temizlik Hizmetleri
+ Evlere Gündelikçi Personel
+ Evlere Temizlikçi Bayan
+ Cami ve Yurt Temizliği
+ Hastane Temizliği
+ Fabrika Temizliği
+
+ Halı Yıkama


Firma Profili, Hizmet ve Ürünler
Ev Temizliği Ve İş Yeri Temizliğinin En Kaliteli Adresi ! Temizlik Yıllardır Bizim İşimiz . Yaşam Alanlarınızda Hijyen Sağlıyoruz. Ev , Ofis , İnşaat Temizliğinde Profesyonel Temizliğin Tek Adresi ! Garantili Ve Güvenilir Hizmetin Tek Adresi ! Uygun Fiyata İşiniz Uzman Ellerde . Mevcut Çeşitlilik Arasından İhtiyaçlarınıza En Uygun Olan Hizmeti Sunuyoruz . Güler Yüzlü Temizlik Hizmeti Sunmaktan Onurlu Ve Gururluyuz KİRLETMET SİZİN ; SİZE HİZMET ETMEK BİZİM İŞİMİZ Kaliteli Ve Üstün Hizmetin Tek Adresi ; Hızla Gelişmekte Olan Temizlik Hizmetleri Sektöründe , Sizlere Hizmetin En İyisini Ve Kalitelisini Sunabilmek İçin ; Geçmişinin Verdiği Tecrübeyi , Prensipleriyle Ve Her Geçen Gün Yenilenen Teknolojiyle Birleştirerek Bu Günlere Gelmenin Ve Daha İleri Taşıma Gayesinin Ve Gururunu Sonsuz Mutluluğunu Yaşamaktayız . Ataşehir Danışmanlık & Temizlik Hizmetleri ; Birinci Amacı Temizlik Hizmetleri Sektöründe Marka Olup Toplumsal Fayda Sağlamaktır. Ataşehir Danışmanlık & Temizlik Hizmetleri ; Yönetim Kadrosunun Aile İçi Bireyler’den Oluşması Ve Titizlikle Çalışmaları. Ataşehir Danışmanlık & Temizlik Hizmetleri ; Çekirdek Kadromuz’da Bulunan Personellerimizin Eğitimli Ve Uzun Zamandır Bünyemizde Çalışmaları. Ataşehir Danışmanlık & Temizlik Hizmetleri ; Hizmet Verdiği Tüm Alanlarda Temel Değer Olan Güvenilirlik , Performans , Sürekli Gelişim Ve Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti İle Hareket Etmektedir. Ataşehir Danışmanlık & Temizlik Hizmetleri ; Sistemi Oturmuş , Sunduğu Tüm Hizmetleri STANDART Hale Getirmiştir. Ataşehir Danışmanlık & Temizlik Hizmetleri ; Sahip Olduğu Deneyim Ve Bilgi Ve Tecrübeyi Siz Değerli Müşterilerimize En Uygun Fiyatlarla Sunmayı İlke Edinmiştir. Ataşehir Danışmanlık & Temizlik Hizmetleri ; Hizmet Üretiminde Kullandığı Makine Ve Ekipmanların Günümüz Teknolojisine Uygun Olması . Ataşehir Danışmanlık & Temizlik Hizmetleri ; Hizmet Sonrası Sonsuz Müşteri Memnuniyetine önem Vermesi .

Firma Görüntülenme Sayısı: 674

Firma Konumu


Firmadan Görüntüler

Bu Sayfayı Paylaş

Scroll