MİSS TEMİZLİK HİZMETLERİ

Avcılar - İstanbul
0212 423 8245
0531 641 8150

İstanbul ili Avcılar ilçesinde faaliyet gösteren MİSS TEMİZLİK HİZMETLERİ bu platformda yer alarak sizlerden gelecek hizmet taleplerinde size yardımcı olmaktan gurur duymaktadır.

Numaranızı bırakın,sizi arayalım.
Hizmet İste

Adres
Mustafa Kemal Paşa Mah Fidan Sok No:29/a

E-Posta
misstemizlik@hotmail.com

Web
www.misstem.com

Hizmet Sunduğu Bölgeler
Avm temizlik hizmetleri Bahçe temizlik hizmetleri. Banka temizlik hizmetleri. Bina temizlik hizmetleri. Cam çerçeve temizlik hizmetleri. Cami temizlik hizmetleri. Depo temizlik hizmetleri. Dış cephe temizlik hizmetleri. Ev temizlik hizmetleri. Fabrika temizlik hizmetleri. Genel temizlik hizmetleri. Tavan ve aydınlatma temizlik hizmetleri. Hastane temizlik hizmetleri. Havuz temizlik hizmetleri. İlaçlama hizmetleri. İnşaat temizlik hizmetleri. İnşaat sonrası temizlik hizmetleri. Koltuk takımı temizlik hizmetleri. Marka mağaza temizlik hizmetleri. Ofis temizlik hizmetleri. Okul temizlik hizmetleri. Otel temizlik hizmetleri. Villa temizlik hizmetleri. Yat,gemi temizlik hizmetleri. Fuar temizlik hizmetleri. Fuar alanları temizlik hizmetleri.

Sunduğu Hizmetler
+ Ev ve Ofis Temizliği
+ Halı Yıkama
+ İnşaat Sonrası Temizlik
+ Dış Cephe, Cam Temizliği
+ Gemi, Yat Temizliği
+ Endüstriyel Temizlik
+ Yangın Sonrası Temizlik
+ Su Baskını Sonrası Temizlik
+ Haşere, Böcek İlaçlama
+ Kurumlara Eleman Temini
+ Genel Temizlik
+ Baca Temizliği
+ Diğer Temizlik Hizmetleri
+ Evlere Gündelikçi Personel
+ Evlere Temizlikçi Bayan
+ Cami ve Yurt Temizliği
+ Hastane Temizliği
+ Fabrika Temizliği
+


Firma Profili, Hizmet ve Ürünler
MİSS TEMİZLİK HİZMETLERİ KALITELI HIZMET ANLAYISI, EGITIMLI PERSONELIMIZ VE SEÇKIN YÖNETICI KADROMUZ ILE HIZMETINIZDEYIZ. . . HIZMETLERIMIZ: EV VE OFIS TEMIZLIGI APARTMAN VE BINA TEMIZLIGI INSAAT VE TADILAT SONRASI TEMIZLIK RESMI KURUM VE KURULUSLARIN TEMIZLIGI HASTANE SAGLIK MERKEZI TEMIZLIGI OKUL - BANKA TEMIZLIGI IS MERKEZI TEMIZLIGI FABRIKA VE DEPO TEMIZLIGI DIS CEPHE VE CAM TEMIZLIGI MARKET TEMIZLIGI VILLA VE FUAR ALANLARI TEMIZLIGI VE DAHA BIRÇOK MEKAN TEMIZLIGINIZDE HIZMETINIZDEYIZ. MİSS TEMİZLİK HİZMETLERİ, OFİSLERİNİZDE VİLLA VE ŞİRKETLERİNİZDE GENEL TEMİZLİK HİZMETİ SUNMAKTADIR. MİSS TEMİZLİK EV VE OFİS TEMİZLİĞİNİN VAZGEÇİLMEZ İLKELERİ OLAN GÜVENİLİR VE TİTİZLİĞE BÜYÜK ÖNEM VERMEKTEDİR

Firma Görüntülenme Sayısı: 1809

Firma Konumu


Firmadan Görüntüler

Bu Sayfayı Paylaş

Scroll