YİTAŞTEMİZLİK NAK GIDA PEROL İNŞ SAN VE TİC LTD ŞTİ

Merkez - Mardin
0482 502 0083
0555 887 8247

Mardin ili Merkez ilçesinde faaliyet gösteren YİTAŞTEMİZLİK NAK GIDA PEROL İNŞ SAN VE TİC LTD ŞTİ bu platformda yer alarak sizlerden gelecek hizmet taleplerinde size yardımcı olmaktan gurur duymaktadır.

Numaranızı bırakın,sizi arayalım.
Hizmet İste

Adres
13 Mart Mahallesi 8 Sk Kosesoy İş Merkezi Kat 4 No 24 Artuklu/mardin

E-Posta
yitastemizlik@gmail.com

Web
http://www.yitastemizlik.com/

Hizmet Sunduğu Bölgeler
Mardin Kzıltepe Nusaybin Derik Cenlanpınar Mazidağı Yesilli Ömerli Savur Midyat Viranşehir Şanlı Urfa Cizre Sılop Şırnak Diyarbakır

Sunduğu Hizmetler
+ Ev ve Ofis Temizliği
+ Halı Yıkama
+ İnşaat Sonrası Temizlik
+ Dış Cephe, Cam Temizliği
+ Gemi, Yat Temizliği
+ Endüstriyel Temizlik
+ Yangın Sonrası Temizlik
+ Su Baskını Sonrası Temizlik
+ Haşere, Böcek İlaçlama
+ Kurumlara Eleman Temini
+ Genel Temizlik
+ Baca Temizliği
+ Diğer Temizlik Hizmetleri
+ Evlere Gündelikçi Personel
+ Evlere Temizlikçi Bayan
+ Cami ve Yurt Temizliği
+ Hastane Temizliği
+ Fabrika Temizliği
+
+ Halı Yıkama


Firma Profili, Hizmet ve Ürünler
İnsan Oğlunun Var Oluşundan Beri İş Yada Özel yaşam İkamet Haneleri Temizliği Azami Ölçüde önem Ve Hassasiyet Gerektirmiştir.1990 Yıllara kadar Kurumsal Yapılar Kendi Bünyelerinde temizlik Hizmetlisi İdame Ettirmeyi Güçlerinin bir Göstergesi Konutlarda İse Ev Hanımının temizlik Hizmeti Asli Görevi Olarak Kabul Görmüş kültürel Yapı İle Devam Etmektedir. 1990 Ların başında Modern Çağın Gereksinimi Olan Zamana bağlı Ekonomik Tasarruf Projeleri İle Hayat bulan Profesyonel Temizlik Hizmetleri Toplumun o Tarihe Kadar Mevcut İradesinde Olan Yapının ne Kadar Gereksiz Bir Zaman Ve Para Kaybı olduğunu Belirgisi Olmuştur. Bu Konuda En önemli Etken Muhatap Alınan Temizlik Şirketinin ekonomik Yapısı Teknolojik Donanımı Ve istihdam Profesyonellik Derecesini İnceleyip Söz konusu Hizmetin İfası Ve Sonrasında Destekleyici profesyonel Bir Hizmet Almalıdır. İştiraki Gereği en Zor Ve Meşakkatli Sektörlerinden Biri Olan temizlik Hizmetleri Melesteki Sosyal Ve Kültürel bir Tabanı Netleşmemiş İlköğretim Derecesinde ekonomik Koşullar Gereği Kırsaldan Göç Etmiş personel İdamesi Ve Hizmet Öncesi Elle Tutulur gözle Görülür Showrumun Da Sergileyebileceği bir Materyal Olmayışı Buna Bağlı Kalite Yada kalitesizliği Ancak Uygulanan Hizmet Sonunda aşina Olacağı Bir Sektördür. Sektörün Bu Denli muamma Yapısı İşsizliği Yoğun Olduğu ülkemizde Bireylerin Konudan Bihaber Olmasına rağmen Çok Küçük Sermayelerle Girişimci olmaları Hevesini Doğurmuştur. Şu An 2012 Ocak ayı İtibari İle Tahmini 64 Temizlik Firması bünyesinde Bulunduran Mardin Şehri İle O karmaşanın En Belirgin Göstergesidir Sevindirici Olan Odur Ki Temizlik İşi Nedenli profesyonellik Ve Modern Çağdaş Ekipman altyapısı Muhatap Firmanın İstihdam kadrosundaki Profesyonellik Artık Tüketici Diye sınıflandırılan Hizmet İhtiyacı Duyan Bireyler veya Kurumlar Tarafından Fark Edilmiştir. Yitaş Profesyonel Temizlik Hizmetlerinin Mevcut sektöründe Diğer Firmalardan Ayrıcalıklı Kılan da Odur Ki Derecesi, Ebadı Kullanım Durumu Ne olursa Olsun Verilecek Hizmetin İfasında İş ahlakıyla Bireysel Ahlakı Bir Bütün Tutup Azami hassasiyet Ve Özenle Ticari Karlılıktan Ziyade dostluk Ve Güveni Kazana Bilme Çabasıdır. Siz Kıymetli Dostlarımız Hizmete İhtiyacınız Olan her An Güvenilir Ve Kendinden Emin Bir Yapıyla bütünleşme Arzusunda Olduğunuz Müddetçe Yitaş Profesyonel Temizlik Hizmetleri Her Geçen günü Tecrübe Ve Dostluk Adına Değerler Kazancı sayarak Büyümeye Devam Edecektir.

Firma Görüntülenme Sayısı: 826

Firma Konumu


Firmadan Görüntüler

Bu Sayfayı Paylaş

Scroll